Wernisaż Zuzy Dolegi "Pirosłowa i pirosny"

pirosna

Czasem chciałoby się, żeby czas stanął w miejscu lub żeby nie budzić się ze snu... Na szczęście zostają wspomnienia i słowa - niezapomniane "Pirosława i pirosny" Zuzy Dolegi.

zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wernisażu. A my z tego miejsca ogromnie dziękujemy wszystkim Gościom za uczestnictwo w wystawie, jak zwykle bardzo miło było nam Was wszystkich zobaczyć (niektórych od bardzo długiego czasu).

Specjalne podziękowania też kierujemy w stronę naszych partnerów medialnych, dzięki którym informacje o wydarzeniach w Wieży Ciśnień płynnie rozchodzą się po Kaliszu: Radiu ESKA - Marcie Rajewskiej , Radiu Poznań - Danucie Synkiewicz , TVP3 Poznań - Kasi Górcewicz , Kalisz naszemiasto.pl - Bartłomieniowi Hypkce, Calisia.pl , Kalisz24 INFO i oczywiście niezawodnej Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu Dziękujemy również restauracjom i kawiarniom, gdzie zawsze możemy zostawić nasze plakaty informacyjne: Kawiarnia-Restauracja Anabell - tutaj dodatkowo ogromne dzięki za catering  Dobro&Dobro , Cafe Calisia , Pod Filaram